A Pulzus Rádió Üzenet című műsorában göögkatolikus prédikációk hangzanak el minden kedden és szombaton 17 óra után. Az egyes azyákat az alábbi napokon hallhatják a kedvs hívek.

 

 

 

Hónap

 

Nap

 

Nevek

 

JANUÁR

   
 

 

19; 23

 

Egressy Miklós

 

 

26; 30

 

Demkó Ferenc

     

 

FEBRUÁR

   
 

 

2; 6

 

Levcsenkó Róbert

 

 

9; 13

 

Szűcs Viktor

 

 

16; 20

 

Harangozó Miklós

 

 

23; 27

 

Marosi István

     

 

MÁRCIUS

   
 

 

1; 5

 

Gajdos Attila

 

 

8; 12

 

Csirpák József

 

 

15; 19

 

Tóth Jenő

 

 

22; 26

 

Bakancsos Sándor

 

 

29.

 

Pősze Roland

     

 

ÁPRILIS

   
 

 

2.

 

Pősze Roland

 

 

5; 9

 

Ábrány Krisztián

 

 

12; 16

 

Lődár Jenő

 

 

19; 23

 

Szűcs Ferenc

 

 

26; 30

 

Iván Gábor

     

 

MÁJUS

   
 

 

3; 7

 

Szkoropádszky Péter

 

 

10; 14

 

Pősze Sándor

 

 

17; 21

 

Fülöp János

 

 

24; 28

 

Egressy Miklós

 

 

31.

 

Demkó Ferenc

     

 

JÚNIUS

   
 

 

4.

 

Demkó Ferenc

 

 

7; 11

 

Levcsenkó Róbert

 

 

14; 18

 

Szűcs Viktor

 

 

21; 25

 

Harangozó Miklós

 

 

28.

 

Marosi István

     

 

JÚLIUS

   
 

 

2.

 

Marosi István

 

 

5; 9

 

Gajdos Attila

 

 

12; 16

 

Csirpák József

 

 

19; 23

 

Tóth Jenő

 

 

26; 30

 

Bakancsos Sándor

     

 

AUGUSZTUS

   
 

 

2; 6

 

Pősze Roland

 

 

9; 13

 

Ábrány Krisztián

 

 

16; 20

 

Lődár Jenő

 

 

23; 27

 

Szűcs Ferenc

 

 

30.

 

Iván Gábor

     

 

SZEPTEMBER

   
 

 

3.

 

Iván Gábor

 

 

6; 10

 

Szkoropádszky Péter

 

 

13; 17

 

Pősze Sándor

 

 

20; 24

 

Fülöp János

 

 

27.

 

Egressy Miklós

     

 

OKTÓBER

   
 

 

1.

 

Egressy Miklós

 

 

4; 8

 

Demkó Ferenc

 

 

11; 15

 

Levcsenkó Róbert

 

 

18; 22

 

Szűcs Viktor

 

 

25; 29

 

Harangozó Miklós

     

 

NOVEMBER

   
 

 

1; 5

 

Marosi István

 

 

8; 12

 

Gajdos Attila

 

 

15; 19

 

Csirpák József

 

 

22;26

 

Tóth Jenő

 

 

29.

 

Bakancsos Sándor

     

 

DECEMBER

   
 

 

3.

 

Bakancsos Sándor

 

 

6; 10

 

Pősze Roland

 

 

13;17

 

Ábrány Krisztián

 

 

20; 24

 

Lődár Jenő

 

 

27;31

 

Szűcs Ferenc